Casa Ivana 2
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Solarium Jacuzzi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Casa Ivana 2 Buenos Aires appartementen bevinden zich binnen 25 minuten lopen van de Buenos Aires Japanese Gardens en bieden wifi. Dit appartement van 35 m² verwelkomt gasten met een solarium en een bubbelbad en ligt binnen een paar straten van het Xul Solar Museum.
Het 1-badkamer appartement heeft een eersteklas ligging binnen 300 meter verwijderd van metrostation Bulnes en op 350 meter verwijderd van het Winkelcentrum Alto Palermo. Casa Ivana 2 appartementen zijn gesitueerd op 2 km van Recoleta Cemetery. De Obelisco de Buenos Aires is binnen 10 minuten rijden van deze accommodatie genesteld.
De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.
Casa Ivana 2 appartement bevat een complete keuken. Jorge Newbery luchthaven ligt op 15 minuten rijden, en Alto Palermo busstop ligt in de onmiddellijke nabijheid van dit appartement. Extra voorzieningen omvatten een zonneterras.
- Locale bezienswaardigheiden
- 9 de Julio Avenue3,4 km
- Teatro Colón2,8 km
- Begraafplaats Recoleta1,7 km
- Avenida de Mayo2,4 km
- Plaza Serrano1,7 km
- Catedral Metropolitana4 km
- Plaza de Mayo4,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield6 km
- Treinstations
- Station Palermo2 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Alleen volwassenen
- Lift
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Solarium
- Jacuzzi
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Casa Ivana 2 appartement.
Gasten van Casa Ivana 2 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Buenos Aires Japanese Gardens, binnen 25 minuten wandelen ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Obelisco de Buenos Aires (3 km) en Recoleta Cemetery (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Casa Ivana 2 appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Casa Ivana 2 appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Ivana 2 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Casa Ivana 2 appartement is $64. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt het appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van het appartement de ontspanning ervaren met een solarium en een bubbelbad. - ❓
Heeft Casa Ivana 2 appartement een internetverbinding?
Ja, Casa Ivana 2 appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Casa Ivana 2 appartement?
Casa Ivana 2 appartement bestaat uit 35 vierkante meter.